Strona WWW dla spółki a kredyt bankowy – Kaminski-Finance

Strona internetowa firmy – Twoja wizytówka w internetowym świecie. W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia, bez sprawdzenia firmy, z której oferty chcemy skorzystać , w Internecie. Mimo licznych profili społecznościowych, dalej to strona internetowa firmy jest pierwszym kontaktem dla jej klientów. A jak się ma strona WWW dla spółki a kredyt bankowy? Już tłumaczę.

Fakt posiadania strony internetowej również nie umknie uwadze analityka bankowego. Co prawda nie ma jasnych zasad, dyskwalifikujących daną firmę przy ubieganiu się o kredyt tylko ze względu na brak posiadania strony internetowej, jednak analityk na pewno zwróci na to uwagę. Człowiek w banku  analizujący sytuację Twojej firmy będzie miał za zadanie, oprócz przeanalizowania baz bankowych i danych finansowych także zweryfikować Twoją firmę. Taka weryfikacja odbędzie się w różnych katalogach branżowych ale i także poprzez Twoją stronę internatową. Jej brak nie przekreśli co prawda szansy na kredyt całkowicie ale da pewną dozę niepewności w umyśle analityka. A ta niepewność, jeśli dojdą do niej inne czynniki, może spowodować, że Twoja firma kredytu nie otrzyma.

 

 

Strona WWW przy kredycie jest ważna

 

Oczywiście podejście do tego tematu jest różne zależnie od formy prowadzonej firmy. Logicznym jest, że analityk inaczej podejdzie do kwestii strony WWW u Pani krawcowej na ryczałcie i własnej działalności, a inaczej u Sp. z o.o. na pełnej księgowości obracającej setkami lub milionami złotych.  Jak się domyślasz, im bardziej skomplikowana i zaawansowana forma Twojej firmy, tym analityk będzie oczekiwał więcej: w tym również strony internetowej.

Spójrz też na tą kwestię oczami analityka. Mamy XXI wiek, na świecie królują wirtualne waluty, systemy aukcyjne, w wyborach prezydenckich pomaga wygrać sztuczna inteligencja, dzwoniąc na infolinię rozmawiasz bardzo często z wirtualnym doradcą a nie z człowiekiem. Jak się ma do tego brak własnej strony internetowej Twojej spółki? Chyba odpowiedź jest jasna.

Zatem zanim zaczniesz starać się o kredyt bankowy dla Twojej spółki sprawdź jak Twoja spółka prezentuje się w Internecie. Szczególnie czy strona WWW Twojej spółki jest składna, aktualna i wiarygodna. A jeśli jej nie masz? Bez obaw, nie musisz zaciągać kredytu, żeby stworzyć stronę. Podstawowe i przyzwoite strony internetowe robione na zamówienie kosztują już ok. 1000 zł, a własnymi siłami przy pomocy generatora stronę stworzysz od ok. 300 zł. Zatem do dzieła.

A gdyby ciekawiło Cię, jak dobrze w innych aspektach przygotować się do kredytu, to cenną wiedze znajdziesz TUTAJ.

 

Pozdrawiam,

Daniel Kamiński

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.