Dlaczego kredyt u mnie? – Kaminski-Finance

Dlaczego kredyt u mnie?

Dziś chciałbym w tym artykule odpowiedzieć Ci możliwie najbardziej treściwie, dlaczego warto abyś skorzystał/a z moich usług pośrednictwa kredytowego dla spółek. Mam nadzieję, że tym artykułem rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości na temat tego, dlaczego kredyt u mnie dla Twojej spółki to najlepszy wybór.

 

 

4 odpowiedzi na pytanie „dlaczego ja?”

 

 

Oto kilka najważniejszych argumentów:

  1. Sam jestem analitykiem kredytowym:

Skończył profesjonalny kurs analityka kredytowego, więc znam szczegóły tego, jak analityk w banku podejdzie do Twojego tematu. W mojej pracy nie ma miejsca na przypadek, każdy mankament Twojej spółki znam zanim jakikolwiek wniosek kredytowy trafi do właściwego banku – dzięki temu od razu jestem w stanie przygotować linię obrony przed analitykiem bankowym na jego zastrzeżenia co do Twojej spółki. Dodatkowo jestem w stanie na etapie analizy Twojej spółki wskazać Ci elementy do poprawy aby zwiększyć szanse na kredyt. Dokumentacja Twojej spółki (pełna księgowość, bilanse, rachunki zysków i strat) nie stanowią dla mnie tajemnicy, operuję i analizuję je szczegółowo i bezbłędnie.

  1. Szeroka oferta banków:

Wyświechtany slogan, jednak u mnie prawdziwy. Musisz wiedzieć, że w sektorze kredytów dla spółek dosłownie kilka banków współpracuje oficjalnie z pośrednikami. Inne takiej współpracy odmawiają i nie zajmują się tematami kredytowymi od pośredników – oficjalnie. Ja jednak posiadam prywatne, nazwijmy je „nieoficjalne”, kontakty do większości banków komercyjnych w Polsce i sporej grupy banków spółdzielczych. Moje tematy kredytowe są przez te banki przyjmowane a klienci analizowani z najwyższą starannością. Dzięki temu jestem w  stanie znaleźć rozwiązanie w sytuacji, gdzie większość znanych Ci banków odmówiło udzielenia kredytu Twojej spółce.

 

Dlaczego kredyt u mnie?

 

3. Oszczędzasz czas i energię:

Czas to pieniądz. Tak mawia stare przysłowie. Dziś zostało to ładnie nazwane „outsourcingiem”, czyli cedowaniem zadań na inne podmioty. Dzięki współpracy ze mną, możesz oszczędzić czas i energię na rzeczy, którzy przynoszą pieniądze Twojej spółce: produkcję, handle, sprzedaż. Cały obrót dokumentami, negocjacje, rozmowy, wyjaśnienia z bankiem cedujesz na mnie. Ja też filtruję informacje od banku tak, żeby były one dla Ciebie jasne i przejrzyste – mówię do Ciebie Twoim językiem, wyjaśniam co chce bank, dlaczego i jak z tego wybrnąć.

4. Kontroluję bank:

Ponieważ znam banki od podszewki, wiem kiedy dane wymagania stawiane przed Twoja spółką są zasadne, a kiedy są to zwykłe „widzi-misie” analityka, dyrektora czy doradcy bankowego. Pilnuję i kwestionuję. Zadaję bankowi niewygodne pytania: dlaczego chce taki czy inny dokument? Co stało się z tą procedurą? Dlaczego nie policzone do tej pory jest ten czy tamten współczynnik? W drugą stronę uchronię Cię przed durnymi pytaniami i wymogami ze strony banków: większość z nich rozbije się na moim poziomie i  wtedy albo ja je od ręki wyjaśnię bez zawracania Tobie głowy albo zbojkotuję i karze bankowi nie wymagać bezzasadnych dokumentów/wyjaśnień.

Jeśli szukasz kredytu dla swojej spółki i potrzebujesz mojej pomocy? Zgłoś się TUTAJ

 

 

Pozdrawiam,

Daniel Kamiński

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.